בנין הארץ - עבודות הנדסיות מיוחדות וחיזוק תקרות פל קל
שימור ושיקום מבנים

שימור ושיקום מבנים

יריעות פחמן דרוכות

יריעות פחמן דרוכות

יריעות פחמן

יריעות פחמן

איטום וחיזוק בטכנולוגיית הזרקה

איטום וחיזוק בטכנולוגיית הזרקה

קידוחי יהלום והתקנת עוגנים

קידוחי יהלום והתקנת עוגנים

חיזוק תקרות פל-קל

חיזוק תקרות פל-קל

טכנולוגיות

 

שילוב טכנולוגיה מתקדמת בעבודה מבטיח את יכולתנו לבצע עבודה כירורגית ומדויקת בסביבה סטרילית ולעיתים בעלת קשיי נגישות מהותיים, וכן מקנה יכולות שליטה מלאות בתהליכי העבודה ודיווח על התקדמותה. בנין הארץ משקיעה משאבים רבים בפיתוח אמצעים ייעודיים לביצוע העבודה הכוללים מכשירי עבודה מקדמת הטכנולוגיה, וכן כלים טכנולוגיים ותוכנות שליטה ייעודיות אשר הינם פרי פיתוחה של החברה.

 

מכשירים מקדמת טכנולוגיה

 

 

קידוח יהלום:


לבנין הארץ צי מכונות קידוח יהלום הגדול בארץ של מכונות מדגם 1EC של חברת הילתי, מכונת קידוח הטובה מסוגה לביצוע קידוחי יהלום במהירות סיבוב גבוהה במיוחד השומרת על הבטון מפני סדיקה, והמשלבת מערכות לאיסוף מים המאפשרות עבודה נקייה בסביבה סטרילית.     

 

 

מכשירי מדידה:

 

מכשירי מדידה: בנין הארץ משלבת מכשירי מדידה הטובים והמתקדמים מסוגם בביצוע העבודות – להבטחת דיוק מוחלט בביצוע העבודה

 

 

 

 

 

פיתוחים ייעודיים

 

מכשיר לייזר לסריקת תקרות וחללים:

 

החברה משתמשת במכשיר ייחודי פרי פיתוחה המסתמך על טכנולוגיית לייזר ומאפשר קבלת שירטוט עדכני של חללים סגורים ומכוסים. מכשיר זה משמש לסריקת חללים בחפירות ארכיאולוגיות, סריקת תקרות, בורות מים ישנים ועוד. המכשיר פותח בלעדית על ידי צוות הפיתוח של החברה כחלק משיטה כוללת המציעה צורת חיזוק חדשה ומדויקת לתיקון תקרות פל-קל.

 

 

תוכנת בקרה על פרויקט בעל קידוחים רבים:

 

החברה פיתחה תוכנת שליטה מתקדמת במיוחד המאפשרת לנהל פרויקטים מורכבים בעלי צרכים שונים, התוכנה מאפשרת למנהל הפרויקט לקבל תמונה עדכנית בכל רגע נתון על התקדמות הפרויקט ועל רמת העבודה ולבצע בקרה מקיפה על כל פרט בעבודה.

 

 

צור קשר

אנא השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

 

בנין הארץ (1993) בע”מ - עבודות הנדסיות מיוחדות | המלאכה 4 אזה"ת הצפוני לוד | טלפון: 08.9298992 ו פקס:08.9297919 | מייל: info@binyanar.co.il

הפעל נגישות

בניית אתרים